HOTELik "Jagna"

Start

Na podstawie własnych doświadczeń wiem, że najlepiej kwater gościnnych szukać za pośrednictwem sieci internetowej. Nic tak szybko nie ułatwi nam takowych poszukiwań i co ważniejsze, takowe poszukiwania zawsze będą maksymalnie skuteczne właśnie za pośrednictwem tego typu rozwiązań. Ponadto jeśli już upatrzymy sobie jakieś pokoje gościnne w Szklarskiej Porębie to zawsze będziemy mogli skonsultować poziom ich funkcjonowania z ludźmi na forach internetowych, któr
więcej na temat: Jak szukać zakwaterowania w Szklarskiej Porębie?
Cieszymy się, że możemy Państwa zaprosić do naszego Hoteliku "Jagna" w Szklarskiej Porębie. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 44 miejsca noclegowe w komfortowych pokojach i apartamentach. Nasza kuchnia serwuje smaczne śniadania i obiadokolacje, Posiadamy bar, TV Sat, internet bezprzewodowy w całym budynku,  telefon, widokowy taras, grill, stół do tenisa stołowego. Organizujemy bankiety i przyjęcia. Posiadamy parking oraz garaż z możliwością wynajęcia. Akceptujemy przyjazd wraz ze zwierzętami.

Darmowy bezprzewodowy Internet
Doba hotelowa od godz.12 do godz. 11

Jagna mieści się przy ulicy Odrodzenia, w bliskiej odległości od dolnej stacji wyciągu na Szrenicę (500 m). Odległość od wyciągów orczykowych (200 m). Najbliższy sklep (200 m). Centrum (400 m). Dworzec PKP (1200 m), PKS (600 m).

więcej informacji na stronie:

www.szklarska-jagna.pl

W pobliżu:

  • wyciąg krzesełkowy: 450 m
  • basen: 200 m
  • konie: 2 km
  • wspinaczka: 200 m
Fotka 19
Fotka 20
Fotka 21

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
HOTELik Jagna
Jak szukać zakwaterowania w Szklarskiej Porębie?